Gerçek HayatYaşam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gerçek HayatYaşam

Kendinizi bile canlandırabileceğiniz bir RP...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kurallar(Lütfen Okuyun)

YazarMesaj
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

Kurallar(Lütfen Okuyun) Empty
MesajKonu: Kurallar(Lütfen Okuyun)   Kurallar(Lütfen Okuyun) Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 2:13 pm

1)Karakterinizin adiyla üye olunuz lütfen.Eger karakterinizin adiyla üye olmadiysaniz profilinize gidip,lütfen adinizi degistirin.
2)Baska sitelerin reklamini yapmak yasaktir.Site sadece önerilebilir.
3)Flood yapmak yasak degildir.-Bilmeyenlere Flood yapmak iki tane mesajı art arda yazmaktır.Mesela siz bir konuya bir mesaj attınız sonra beklemeden ikincisini atabilirsiniz.Bazı sitelerde bunun için ban konur da ben bilinsin dedim-
4)RPleriniz uzun olmak zorunda degildir ama lütfen sadece "Merhaba" yada "Nasilsin?" diyip birakmayiniz.Olabildigince uzun yapmaya
çalisin lütfen ve türkçeyi ve noktalama isaretlerini olabildigince düzgün kullanin.
5)Eger bir üye sizi rahatsiz ediyorsa lütfen bana bildirin.Nedenide belirtmelisiniz.
6)Rpyi kaçinci kisinin gözünden yaptiginizin hiçbir önemi yoktur.
7)RPde ölmek vardir.Sonuçta kimse ölümsüz degildir.O yüzden ciddi yaralanirsaniz ona göre RP yazin.DMler ölüp,ölmeyeceginize karar
verir.
8)Mesela ünlü biri olmak istiyorsaniz bana örnek bir RP yollayin.Ünlü biri derken gerçek hayattan bir ünlü degil,RPde ünlü
olmak istiyorsaniz yani.
9)Herkes istedigi kisi olabilir.Mesela 39 yasinda,doktor veya 15 yasinda,lise ögrencisi olabilirsiniz.Belki de bir sanatçi veya
yazar olursunuz.Bazi seyler için RP Örnegi gerekir.
O seyler;
-Ressam
-Müzisyen
-Sanatçi
-Dansçi
-Sarkici
-Oyuncu
-Bazi meslekler(Meslek seçerseniz onaylanirken bildirilecektir.)
-Simdilik bu kadar.Eger karakter yaratirken istediginiz sey örnek RP istiyorsa dedigim gibi onaylanirken bildirelecektir.
10)Lütfen küfür,şiddet ve mühtescen şeyler içeren laflar kullanmayınız.
11)Karakterinizin dış görümünü gerçek bir insan olmalıdır.Ona göre seçiniz.Bunun için özel bir konu açılacaktır.
12)Şimdilik admin ve mod alımı kapalıdır.Bu konuyu duyurulardan takip edebilirsiniz.
13)Şimdilik bu kadar.RPde eğlenmeniz dileğiyle...

Edit-11/07/2010:10.uncu kurallı belli bir şekilde çiğnediğimi anladım.Bunun için üzgünüm.10.uncu kural hakkında...insan bazen küfredebilir.Bunu olabildiğince hafif yansıtmaya çalışırsanız,sevinirim -Lulu.
http://gercekhayatyasam.hareketforum.com

Kurallar(Lütfen Okuyun)
1 sayfadaki 1 sayfası