Gerçek HayatYaşam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gerçek HayatYaşam

Kendinizi bile canlandırabileceğiniz bir RP...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 12:18 am

Evet gerçekleri rica ediyorum
dedim ne diyeceğimi bilmiyorum ne deseydim galiba sana aşığım ne olur bırakma beni mi?
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 12:21 am

Derin bir iç çektikten sonra;
Bunu söylememeni tercih ederdim ama söyledin.Bak ben bir rüya gördüm...
dedim ve bütün rüyamı hiçbir detayını atlamadan anlattım.Gerçi son kısımda zorlanmıştım ama orasını da anlattım.
Kim olabileceği hakkında bir fikrim yok...
dedim ki aslında doğruydu.Allen olacağı ne malum?
http://gercekhayatyasam.hareketforum.com
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 8:35 pm

mırıltılar duyarak uyandım.lulu telefonda biriyle konuşuyordum.sanırım allen'la.ana arkası dönüktü,fark ettirmeden banyoya gittim.nasıl uyuduğumu hatırlamıyordum.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 8:42 pm

Hmm.En son olayları gözden geçir.
dedim.Araştırmak istiyordum kağıtlar yaydım oturdum ve çiziktirmeye başladım olayları
Lütfen son zamanda yakın hissettiğin kişileri sayabilrmisin
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 8:48 pm

Yutkundum.Bunu ona nasıl söyleyebilirdim ki?
Erkek olmalı.Benim akrabam olmuş olamaz.Sanırım Luke,biraz Leo ve azıcık da sen...Ama hiçbiriniz için böyle bir şey hissetmedim.
dedim yalanla karışık.
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 8:51 pm

lulunun arkasından yaklaşarak boştaki kulağına fısıldadım:"yalancı"
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 8:53 pm

Sana Lulu mu dedi Hellenna mı?
her ayrıntıyı arıyordum
İnsanlar sana nasıl hitap eder?
Şemalar çizmeye başlamıştım
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 9:02 pm

Ahizenin ağzını kapatıp,
Sussana sen!
dedim.Daha demin midesi bulanıyordu ama gelip şimdi beni sinir edebiliyordu.Bu komikti.Sonra ahizeyi tekrar yüzüme dayadım.
Lulu.İnsanlar bana genellikle Lulu der,daha önce dediğim gibi.Bazıları Hellenna der.Yakınımdakiler Hell der ama Lulu diyen daha fazla.Pardon sanırım yine çenem düştü.Bak tamam yalan söyledim.Kim olabilir bir fikrim var ama bunu sana nasıl söylemem gerektiğini bilmiyorum...yani...sanırım saçma bir düşünce...
dedim ve iç çektim.

Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 9:04 pm

ses vermeden kağıtlara yazdım
olasılıklar düşük.Luke'nin olma olasılığı %66. Leo %32 Allen %12

Geveliyor.Luke %68
Leo %8
Allen %24
veda ....
Leo%3
Luke %70
Allen %27
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 9:11 pm

ona dil çıkarıp uzaklaştım.bulduğumm bütün siyah giysilerimi önüme yığıp seçtiklerimi giydim.ssaat kaçtı acaba?
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 9:19 pm

Hey Allen,dedektif,orada mısınız acaba?Çünkü saat burada sabahın 4ü.Umarım burada saat 12 olduğunda işimiz bitmiş olur...
diye mırıldandım.Tamam kolay iş değildi ama en azından benle konuşarak yapabilirdi değil mi?
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 9:21 pm

Leo %3
Luke %70
Allen%27

başparmağımı ağzıma götürdüm
Hangisinin olasılığı fazla sence
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 9:30 pm

reengeveze konuşmaya devam ediyordu.karşısına geçip"dışarı çıkıyorum"diye fısıldayıp çıktım. boş boş dolanmaya başladım.nedense buna ihtiyacım vardı.
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 9:35 pm

Telefonumu bacağıma bastırdım.Kuzen gitmişti.Uzun zamandır yapmadığım bir şey yaptım,ağladım.Hemde kendimi iyi hissedene kadar ağladım.Hıçkırdım,bağırdım ve nefesim hızlandı ama durduğumda kendimi rahatlamış hissediyordum.Yani değmişti.
5 dakika önce sana bunu diyemezdim ama sanırm en fazla olasılık senin oluyor.Çünkü Luke değil.Bana benden hoşlandığı söyledi ve beni öptü ama öyle hissettirmedi.Onun sadece 3 kelimesi bile beni yıkmaya yetmişti,beni bir anda darmadağan etmeye ve daha demin söylemeye çalıştığım,sanırım sana karşı bir şeyler hissediyorum ama bilmiyorum...Peki Allen lütfen dürüst ol,bana karşı ne hissediyorsun?
dedim.Doğru olanı yapmıştım,ne kadar zor olsada.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 9:38 pm

Olasılık
Allen%97
Leo %3
derken o cümle geldi
Peki Allen lütfen dürüst ol,bana karşı ne hissediyorsun?
telefonu düşürdüm eğildim ve aldım
Bilmiyorum.Gerçekten bilmiyorum
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 9:43 pm

Nefesimi bıraktım.Aslında tuttuğumu fark etmemiştim bile!O da bilmiyordu...Tamam işte!Her şey yerli yerindeydi..
Tamam tamam sağol Allen,her şey için.Kafanı karıştırdıysam üzgünüm.
dedim.Ellerimi saçlarımın içinde geçirdim.
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 9:49 pm

sokakta boş boş gezinirken ıslak ve sıcak bir şey bacağıma süründü.baktım.simsiyah tüyleri ve yeşil gözleri olan küçük bir tüy yumağı."aman tanrım!ne şirin bişeysin sen!!"diye ciyakladım. kediciği kucağıma alıp otele geri dönmeye başladım.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 9:54 pm

Saol dedim
kependı ne oluyordu o da kapamamıştı.Aniden bütün elektrikler gitti ve yağmur yağmaya başladı.Hatmı kesilmişti?
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 10:09 pm

Allen kapatınca uykumun ağır bastığını fark ettim.Bende yatağa yattım ve gözlerimi kapadım.Farkında olmadan uykuya dalmıştım bile.Rüyamda bir şarkı vardı sanki;
When the night comes,
And you can't,
Fall to sleep,
When you can't dream,
You just look out of the window.
Your eyes,
Searching for him,
To come back.
But you now,
That is just a lie.

Ve bu şarkıyı dinlerken,ben bir banka oturmuştum ve üstüme bardaktan su boşalırcasına yağmur yağıyordu.Ben değildim bu sanki,bir kızdı.Elinde bir mektup vardı ve ağlıyordu!İşte o an anladım.Bu kız terk edilmişti ve aşk şarkıları dinliyordu!Mektup ıslandığı için yazı kaybolmaya başlamıştı.Sadece birkaç kelime seçebildim,'Üzgünüm,hayat,aşk,kırıcıyım...
Kız kağıdı buruşturdu ve yere attı,sonra banktan kalktı.Sonra rüya değişti.Yine aynı adam ama bana arkadan sarılmış halde.Kendimi uyanmaya zorladım.Bir anda hissettiğim sevgi,huzur ve mutluluk fazlaydı.Uyandığımda farkında olmadan ağladığımı fark ettim...
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 10:14 pm

odaya girdiğimde lulu'yu ağlarken buldum.koşup ona sarıldım.hiçbir şey söylemeden öylece sarıldım.sonra hırkamın altında bir kıpraşma oldu.yün yumağımı hatırlayıp çıkardım.
"bak ne buldum!"
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 10:20 pm

Kediyi görünce biraz daha rahatladım.O kadar sevimliydi ki!Mai'nin kucağından alıp,onu sevmeye başladım.Çok tatlıydı bu şey!O sırada içimde bir ürperti oldu...Rüyamı hatırladım...Hayır bir anlam ifade etmiyordu.Uzun zamandır baskı altındaydım,kafam yerinde değildi sadece bu yüzden görüyorum bu rüyaları.Kimi kandırıyorum ki?Bu sadece kendimi geçiştirmek içindi...
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 10:26 pm

Karanlıktı mutfaktan bir kaç ses ve gümleme duydum.
Abi bi gün düşme yaaa
kapa ceneni yürü git odana
Kapa çeneni
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 10:40 pm

kedi onu rahatlatmıştı sanırım."aferim"dedim içimden."kahvaltı etmek istermisin?"diye sordum.
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 10:45 pm

Başımı salladım.
Birini görmeliyim.
dedim ve odadan fırladım.Üstümü allahtan değiştirmiştim.Hotelin içinde deli gibi koşuyordum.En sonunda onu gördüm.Kerim'e doğru koştum ve ona sarıldım.Yaşlarımı kuzen önünde tutabilmiştim ama dayanamayacaktım bu hisse.Kerim'in gömleğini ıslatıyordum ama umursamıyordu sanki.Saçımı okşuyordu.Bu iyi geliyordu bana.Kerim benim sırdaşımdı,dayanağımdı.En zayıf taraflarımı bilirdi.Onsuz bir hayat düşünemiyordum.Sonra aklıma o berbat olasılık geldi,kusmak istedim.Ya gördüğüm kişi...oysa?
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 10:55 pm

aniden çıkınca şaşırdım.parmağımda aniden bir acı hissetim.yün yumağı beni ısırmıştı."sanırım acıktın ufaklık"dedim.odadan çıkıp koşarak kedi için bir şeyler alıp geri geldim.inanılmaz bir hızla her şeyi süpürdü.kafasını okşadım.kıçını devirip uyumaya başladı.

Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde
6 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki