Gerçek HayatYaşam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gerçek HayatYaşam

Kendinizi bile canlandırabileceğiniz bir RP...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 1:51 am

Bilmiyorum.Gerçekten bilmiyorum
dedim sadece
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 1:58 am

Ben artık kararsız cevaplarla yetinemiyorum.Bana bir şey söyle.Karar vermek gerek.Bunu istiyorum.Böyle şeyler de.Beklemem gerekiyorsa beklerim.
dedim.Kerim bana daha sıkı sarıldı.Cevap çok önemliydi.Aslında neden bilmiyorum ama korkuyordum...
http://gercekhayatyasam.hareketforum.com
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 2:02 am

Sanırım Beklemen gerek
dedim sıkıntıyla.Kızları anlamaya çalışmak dünyanın en gizli seri katilini bulmaya çalışmaktan zordu.
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 2:13 am

Tamam.Sanırım bunu yapabilirim ama Allen söz veremem...Sanırım...Şimdilik olayları akışına bırakmalıyız.
dedim ve telefonu kapadım.Daha fazla konuşabileceğimden emin değildim.Öylece boşluğa bakıyordum...
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 2:19 am

Bu en iyisi
dedim sadece yağmur hızını arttırdı
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 2:28 am

Ben öyle oturup,on saat ağlayacak tiplerden değilim.Sadece 3 saat ağlarım.Neyse bu bayat esprileri geçelim.Ayağa kalktım ve etrafa bakınmaya başladım.İşte yeni bir gün başlıyordu ve yağmur buna engel olmuyordu....
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 6:23 pm

lulu neredeydi acaba?içimde bir boşluk vardı.bir şeyler unnutmuştum...tabi ya!bu gün onu kaybettiğim gündü.kardeşimi.nasıl unutabilmiştim?hemen bir not yazıp kapıya bantladım. koşarak odadan çıktım.yağmur yağıyordu.sırılsıklam olmaya başladım.koşarak onu gömdüğümüz,büyükannemin evinin yakınındaki mezarlığa gittim.öldüğünde 5 yaşındaydı.odasının penceresinden düşmüştü .mezar taşına yaklaşırken birilerini gördüm.büyük annemdi bu."büyük anne!!"diye bağırarak koştum ve ona sarıldım.ağlamaya başladım. oda ağlıyordu.
"iyimisin canım benim"dedi bana.
"evet.evet iyiyim.seni özlemiştim"diye karşılık verdim.bir süre oturduk.
"lulu nasıl?"
"iyi büyük anne.ıslanmışsın.hasta olmadan eve gidelim"dedim
evine vardık.bana çay getirdi.bir yudum aldım.
"onu özlüyormusun"diye sordu.
"evet.hemde çok."dedim.saate baktım.
"gitmeliyim"dedim.ona sarıldım.
"yine gel canım"dedi
onu çok seviyordum.küçükken kardeşim uyuyamayınca,ona şarkı söylerdim.mırıldanarak otele geri dönmeye başladım.
"karanlık korkutmasın seni.elini tutuyorum.sabah olacak yine,yine güneş doğacak..."
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 6:54 pm

Başım ağrıyordu.Hemde çok.Eve vardığımda odaya girdim ve yattım uyumam gerekiyordu
Uyandığımda saat 1 di.Ne zaman yattığımı bile bilmiyordum.Doğrulmaya çalıştım çalışır çalışmaz ise aniden bayıldım
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 7:15 pm

Kerim gitti.İstanbul'a geri döndü.Kafa toplamak istiyormuş.Hayatımın en boş günlerinden biriydi bugün.Ne acı...O sırada kitabımı okurken ölüm kelimesini duyunca aklıma unuttuğum bir olay geldi.Kitabımı bir kenara fırlattım ve koşmaya başladım.Mezarlığa vardığımda yağmur çok şiddetli yağıyordu.Kuzenimin mezarına dokundum.Onu rüyamda görmüştüm ve o rüyalarda hatırladığım net şeylerden biri;huzurdu.Özlem de vardı ama huzur daha fazlaydı.Kuzenimin mezarını okşuyordum.Aslında...şimdi mantıklı düşünebiliyordum.Otele doğru yürümeye başladım kendimden kararlı bir şekilde.
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 7:24 pm

kardeşimi düşündükçe gözlerimden yaşlar boşanıyordu.durdum ve mezara geri dönmeye başladım.yolda bir bahçeden sarkmış kırmızı güller gördüm.bir dal kopardım.kapıdan girerken mezar taşında birini gördüm.luluydu bu.arkasından gelip sarıldım.daha çok ağlamaya başladım.
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 7:31 pm

Kuzene sarıldım.Bazen konuşmamak en iyi tesellidir.Onu sımsıkı sardım.Nefret ediyorum.Birinin ağlamasından.Bugün olaylardan.Gülmek istiyorum.Yaşamak istiyorum.
Bazen boğuyor her yer beni,
Kaçmak,saklanmak istiyorum,
Unutmak,hatırlamamak,
Ama olmuyor,
Geliyor boğuyor beni,
Bir şekilde,
Acı veya karamsarlık,
Korkutuyor beni,
Bir daha gülmeyeceğim
Diye.Hissedemeyeceğim diye.
Bazılarını özlüyorum,
Ama onlar daha iyi bir yerde,
Diye umut ediyorum.
Onları bırakıyorum,
Tutmuyorum,üzmüyorum,
Mutlu ediyorum,
En azından,
Onları,çünkü,
Yaşarken,
Mutlu olmak zor...

diye fısıldadım kuzinin kulağına.İşte o an içimi bir huzur kapladı.Tuhaf bir huzur bu.O an kendimi bu dünyadaki en huzurlu varlık gibi hissettim işte.En bilge varlık.En mutlu varlık.Ne tuhaftı halbuki durumum bunu hissetmek için,yağmurun altında mezarlığın başında,kuzenim ağlarken ben böyle hissediyordum.İnsan çok karışık bir şey,birkaç ömür bile yetmiyor onu çözmeye...

Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 8:31 pm

ağlıyordum.deliler gibi ağlıyordum.ona sımsıkı sarıldım.aniden gözlerim büyüdü."sen...sendin. yıllarca seni onun yerine koydum.onun için bu günü neredeyse unutuyordum.sen vardın."daha çok ağlamaya başladım.mezara dönüp"BENİ NEDEN BIRAKTIN??"diye bağırdım.elimdeki gülü mezara diktim.mezar taşını öptüm.kardeşimin ölüm yıl dönümlerinde böyle olmam ama bu gün böyleydim.nedenini bilmiyorum.mezardan çıkarak koşmaya başladım.
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 10:01 pm

Mai kaçmaya başlamıştı.Ben ise yağmur öyle salak gibi durdum.Sonra kendimi hemen kuru bir yere attım.Allahtan üstümde cüzdanım vardı,çünkü bu yer bir kafeydi.Sonunda telefonumu çıkardım ve birini aradım.Bozulmadığına şükretmeliydim.Bu arada aradığım kişi arayacağım en son kişiydi aklımda aslında,Allen...
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 10:45 pm

Kafam da aniden bir yumruk hissettim, Ve bana yumruk atanın yüzüne bir tane yapıştırım
Vurmayı kes abi bozuncusu
Kapa çeneni
Aptal
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 10:50 pm

Telefon çalmaya başladı.Ben oturmuştum.Kafe yakında kapanabilirdi ama umrumda değildi.Aslında şu an ne umrumdaydı?Pek bilmiyorum...Hadi Allen telefonu aç...
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 11:03 pm

Telefon
Tam da zamanı
dedim.Abim koşarak bana doğru geliytordu.Ona bakmadan bir yumrukla yere devirdim
Merhaba Lulu
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 11:10 pm

Beni iyi dinle.Bak sana çok tuhaf gelecek ama söylemeden edemeyeceğim.Kararın ne olursa olsun senle arkadaş kalmak isterim.Çıktığım bütün erkeklerle ayrıldığımda arkadaş kaldık.Bazıları hala arkadaşım ve bazıları hala bana yakın.O yüzden arkadaş kalabilir miyiz?
dedim ve kendi kendime gülümsedim.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 11:11 pm

elbette evet.Aksi gerekten saçma
Dedim sadece.Neden aniden bunu söylemiştiki?
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 11:16 pm

İnsan hayatta fazla insan kaybediyor.Bırakmak zorunda kalıyor onları,onlarla kavga ediyor,tartışıyor,ağlıtıyorlar birbirlerini,bazen sadece saçma nedenler yüzünden.En azından birini kaybetmek istemiyorum.
dedim.Yalan değildi.3 kez en yakın arkadaş dediğim insanlar beni aldatmış,bana gülmüş,beni kullanmış ve beni bir kenara fırlatmıştı.Çoğu erkek kalbimi kırmıştı en başta.İnsanlar bana bakıp,gülmüştü.Benle dalga geçmişlerdi.Eskiden aldırırdım ama aldırmıyorum artık.Kim mükemmel ki?Kim harika ki kendini herkesten üstün görüyor?Kim bu kadar güzel ve çekici de bir erkeğe göz koyunca öbür kızları küçümseyebiliyor?Ne saçma...Hayat...Ne saçma bir hikaye...
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 10:42 pm

nereye koştuğumu bilmiyordum.bir pastanenin önünden geçtim.lulu ve benim en sevdiğimiz pastadan aldım.otele gittim.yüzüm yağmurdan ve gözyaşlarından ıslak olduğu için saçlarım yanaklarıma yapışmıştı.odaya girdim..luluyu aradım.meşguldü.yün yumağını hatırladım bian.deli gibi odanın içinde dönüp ufaklığı aradım.sonunda dolabın içinden gelen cılız bir miyav sesi duydum.hemen kucağıma alıp yatağa uzandım ve yarı ağlayıp yarı kahkaha atarak ufaklığı sevmeye başladım.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 10:48 pm

Saçmalık.Arkadaşlık farklı bir şeydir.Hemen kırılamaz
dedim sadece yatağa oturdum ve kitaplarımı incelemeye başladım
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 10:55 pm

Ya,ya sen öyle düşün..
diye mırıldandım.Sonra aldığım şeylere para ödedim.Sonra kafeden kalktım.Hotele gidiyordum,kuzi herhalde oraya gitmişti.Yani öyle umuyordum.
Eee,napıyorsun?
dedim gırgır olarak.
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 11:04 pm

üstüme kuru birşeyler giydim.sonra banyoya gittim.yansımamda gözlerime baktım. ağlamaktan kızarmış olması hariç,kardeşimle aynılardı.sinirlenip elime geçen ilk şeyi aynaya fırlattım.sonra banyodan çıktım.yün yumağının kuyruğu kabarmıştı.sanırım kırılma sesinden korkmuştu.onu okşayarak sakinleştirdim.yatağa yattım.ve birsüre sonra uykuma yenik düştüm.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 8:00 pm

hiç.
dedim
Ama gerçekten hiç.Yaptığım tek şey sennle konuşmak.Sen ?
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 8:06 pm

Yağmur altında hotele doğru yürüyorum.Kuzenimi bulmalıyım,kardeşinin ölüm yıl dönümü de bugün,sarsıldı.Gerçekten kapamalıyım.
dedim ve telefonumu kapadım.Hotele doğru koşmaya başladım aynı anda.

Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde
8 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki