Gerçek HayatYaşam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gerçek HayatYaşam

Kendinizi bile canlandırabileceğiniz bir RP...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Vampir Günlükleri:Uyanış ve Savaş

YazarMesaj
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

Vampir Günlükleri:Uyanış ve Savaş Empty
MesajKonu: Vampir Günlükleri:Uyanış ve Savaş   Vampir Günlükleri:Uyanış ve Savaş Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 10:56 am

Benim okurken baya zevk aldığım bir kitap.Yarın 2.nci kitabını almak için bekleyemiyorum!Hikayemiz Elena adlı bir kızın üstüne kurulu.Okulunda Diva.Herkes onla beraber olmak için yarışıyor.Sonra birde vampirimiz var Stephan.Stephan okula ilk başladığı gün Elenadan etkilenmiyor,hatta ondan uzak durmaya çalışıyor çünkü o ona eskiden kaybettiği birini hatırlatıyor.Elena da ne pahasına olursa olsun onu kazanmaya niyetleniyor.Gerisini siz okuyun Wink Bence gerçekten ilginç.Hem normal sıradan vampir kitaplarına benzerken yazar olaya orijinallik katmayı başarmış.Herkese öneriyorum.
http://gercekhayatyasam.hareketforum.com

Vampir Günlükleri:Uyanış ve Savaş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vampir Günlükleri:Farklı Bir Hikaye Vampire Diaries:A Different Story GİRİŞ ENTRY
» Vampir Günlükleri:Farklı Bir Hikaye Bölüm 1:Tanımadığım Herkes Kısım 2:Her Türlü Güç
» Vampir Günlükleri:Farklı Bir Hikaye Bölüm 1:Tanımadığım Herkes Kısım 3:Adam
» Vampir Günlükleri:Farklı Bir Hikaye Bölüm 1:Tanımadığım Herkes Kısım 1:Angel(Melek)