Gerçek HayatYaşam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gerçek HayatYaşam

Kendinizi bile canlandırabileceğiniz bir RP...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 9:41 pm

Nefes nefeseydim ve uzun bir süre öyle kaldım.O kimdi?Bilmiyorum...
http://gercekhayatyasam.hareketforum.com
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 9:48 pm

gece her zamanki gibi uyumamış oturuyordum.Zaten yıllardır pek uyuduğum yoktu.Aklıma hep japonya geliyordu.Neden bedenim burada aklım oradaydı ki
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 10:00 pm

"lulu?iyimisin,kabusmu gördün?"içimde lanet olası bir his vardı.sanırım kötü bir şeyler olacak.
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 10:02 pm

Ben...Bilmiyorum...
dedim ve ona rüyamı anlattım.Rüyamı anlatmak beni gerçekten çok rahatlatmıştı.Bunu biriyle paylaşmak....
Sence o kimdi kuzen?
diye fısıldadım.Onu düşünmek bile beni heyecanlandırmaya yetmişti.Ne tuhaf...
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 10:05 pm

rüyası iilginçti.
"Sence o kimdi kuzen?"
"bence sen biliyorsun cevabını."yinede,bende biran merak ettim.ne anlama geliyordu bu rüya?bir anda çocukluğum aklıma geldi.eskiden ne zaman kabus görsem,annem yanımda olurdu.ama nasıl olduysa ondan uzaklaştım.luluya baktım.ve güldüm.
"istersen yüzünü yıka,kendine gelirsin."
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 10:19 pm

içimden şarkı çalmak gelmişti.Gitarımı kaptım müzik odasına girdim.Rastgele çalmaya başladım elim down where ı am 'in akorlarına gitti.Enteresan.bütün gece çaldım.sadece çaldım çaldım çaldım
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 10:22 pm

Başımı ellerimin arasına aldım ve başımı salladım.
Hayır kuzen.Nalet olsun ama hiçbir fikrim yok.Bilmiyorum.Sıfırım.
dedim.Sanırım bende anlamıştım ve anlamak istemiyordum.Öyle bir bağ için hazır değildim.Bu...imkansız gibi bir şeydi.Sonuçta...onunla daha yeni tanışmıştım,değil mi?Geçmişi düşündüm.Daha önce onla hiç tanışmış mıydım?
İistersen yüzünü yıka,kendine gelirsin.
dedi kuzen.Başımı salladım ve banyoya yöneldim.Yüzüme en az birkaç kez su çarptım ama acı uzaklaşmadı.Sanki suyu yüzüme her çarpışımda daha da güçlendi,büyüdü ve daha fazla yeri yaktı.
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 10:33 pm

oturup kuzenimi bekledim.bir şekilde sinirliydim ve yıllardır olduğu gibi aynı saatlerde uyanmıştım.bir anda gözüm kolumdaki yara izine takıldı.lulu'yla ağaç ev yaparken düşmüştük,ve oturup kahkahalarla gülmüştük.kolumun kanadığını bile anlamamıştım.şimdi büyüdük,ve bu çok acıtıyor.lulu benim tek arkadaşım ve yıllarca böyle oldu.gecenin bir saatinde neden aklıma bunlar geldiki?
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 10:46 pm

"Çalmak çalmak bütün gece çalmak durmadan duraksamadan müziğin içine dalmak"bu beni anlatıyordu abim gelmişti ışığı yakmadan korkunç surat ifadesiyle sessizce arkamdan sokuldu ve kulağıma fısıldadı
Bu gürültü ne
aniden havaya fırladım
hiç hiç hi birşey efendim doğru yatıyorum efendim deyip koşarak uzaklaştım
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 10:54 pm

Aynada kendime baktım.Bir an baktığım kişi yabancıydı bana.Tanımıyordum onu.Sonra netleşti.Açık kahverengi saçlı ve kahverengi gözlü kız.Derin bir iç çektim.Acı gitmemişti hala.Yapışmıştı bana.Nalet olası şey!Uzaklaş....Git kaybol ama olmuyordu.Yutkundum.Boğazım yandı.Bütün damarlarım.Yemek borum.Bütün organlarım.En sonunda sinirlerime,kaslarıma ve kemiklerime geçti.Nefes alamıyor gibi hissettim kendimi.Sonra lavabonun kenarını kavradım ve düşündüm;
Güçlüyüm.Bunu kaldırabilecek kadar güçlüyüm.Bunla başa çıkabilirim.Bana ihtiyacı olanlara yardım edebilirim.Onları koruyabilirim.Güçlüyüm,bunun için yeterince güçlüyüm.
Sonra bir anda filmlerdeki gibi acı tek bir noktaya toplanmaya başladı,kalbime.Giden yerler rahatlıyordu ama kalbimdeki acı büyüyordu.Her saniye gelişiyor ve kalbimi daha fazla yakıyordu ama ben neredeyse gıkımı bile çıkarmıyordum.En sonunda bütün acı kalbimde toplandı ve kayboldum.İşte yine eski bendim sadece bir şekilde bir farklılık vardı.Odadan çıktım ve kuzenime sarıldım.İçimden gelmişti bu çok.
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 11:00 pm

lulu aniden boynuma atladı. bende ona sarıldım.nedense bir anlığına içim rahatladı.çantamda çikolata paketleri buldum ve birini luluya verdim.çikolatayı ikimizde çok seviyorduk,veçikolata neredeyse herşeyi düzeltebilirdi.
"iyimisin?"diye sordum
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 11:04 pm

Kız lakabım ne?
dedim gülerek.İçtendi.Kuzenime karşı zaten hep dürüst-tamam genellikle dürüst ve içtendim.Lakabım bu arada Optiydi.Optimist'in Optisi.Hani her şeye iyi bakan,yelkenci olan değil yani.Sonra içimi bir his kapladı.Bu aralar işler karışacak ama sonra düzelecek.Bir ara biri bana bir laf söylemişti;
Hayat zebra çizgilerine benzer.Bir siyah çizgiden sonra mutlaka bir beyazı vardır.

Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 11:12 pm

Abime çaktırmadan müzik odasına girmeye çalışıyordum odaya tam girerken abim arkadan beni korkuttu gerçekten altıma yapıyordum
SEN NE YAPIYORSUN
AAAAAAA
diyerek odama kaçtım
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 11:13 pm

çikolatayı yemeye devam edemedim.başım dönmeye başladı.banyoya koştum yüzüme su çarptım.hala geçmiyordu.lulunun yanına gittim.
"başım...dönüyor."
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 11:16 pm

Kuzen tuvallete gidince endişelenmemiştim ama bembeyaz bir yüzde gelince hemen endişelendim.Bir de o lafları duyunca....Onu hemen yatağa yatırdım ve ilaç verdim.Bu onu uyutacaktı ve en az 10 saat uyanmayacaktı.Uyusun zaten iyidir.Saate baktım sabahın 3ü.Acaba Türkiyede kaçtı?
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 11:20 pm

gün ağarmıştı nedense aklıma japonya gelmişti.Abim duştan çıktı
hadi istersen gir müzik odalarından birine
dedi hemen en yakındakine koştum ve gitar çalmaya başladım
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 11:26 pm

Tamam günlük;dürüst olacağım.Uyumaya korkuyorum.Hemde çok fazla.Neden bilmiyorum.Sadece korkuyorum işte.Tekrar görmek istesemde o rüyayı bir tarafım onaylamıyor bu düşünceyi.Benim için önemli olan bütünüm.Yani mantık ve içgüdü acil durumlar olmadığı sürece eğer aynı düşünmüyorsa o işi tekrar yapmam.Kitabı okumayada korkuyorum.Ya kitabı okurken o yabancı girerse hayallerime?Bunu istediğimden emin değilim...Of kafam çok karışık...Bekle günlük kapı çalıyor.Sabahın bu saatinde komik.
yazdım ve kalemi bir kenara koyup kapıyım açtım.Luketu karşımdaki!Kalbim hızlandı...Belki rüyadaki Luketu!Bilmiyorum...Ama bir şey biliyorum ki Luke'un dediği sözler çok netti;
I like you.Senden hoşlanıyorum?
Ben daha karşılık veremeden beni öptü.Hayır rüyamdaki Luke olamazdı.Öpücüğü öyle hissettirmiyordu.Luke'u itip rüyamı anlattım.Beni anladı.Şimdilik sadece arkadaşız...Yani sanıyorum ve umuyorum.

Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 11:44 pm

Sabahın ilk ışıklarında anlamıştım ki ben japonyayı hatırlamıyor,orada birini hatırlıyordum ama kimdi kimdi kim? Bu soru beni yiyor bitiriyordu
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 11:49 pm

Uyku neredeyse ağır bastıracakken aklıma Allen geldi.Acaba Türkiye gidebilmiş miydi Türkiye?Türkiyede neler oluyordu?Burada duyabilir miydi şüpheliydi...Biraz kağıt aradıktan sonra numarayı buldu ve çevirdi.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 11:50 pm

Birden telefonum çaldı
Evet Allen sky walkerla görüşüyorsunuz
dedim
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 11:57 pm

Güldüm.
Telefonumu daha kaydetmemişsin.Ayıp.
dedim.O anda kafamda bir şimşek çarptı!O ses Allen'in olabilir miydi?Ses benziyordu...Bilmiyorum...
Napıyorsun?Türkiyede durum nasıl?
dedim.Aslında biraz aptal bir soruydu.Çünkü daha orada herhalde saat anca 10 du.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 12:03 am

Lulu-san merhaba affedersin kaydetmeyi unutmuşum
dedim.Acaba özlediğim veya aklıma gelen kişi o muydu
Türkiye iyi Japonya ve Mai-san nasıl?
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 12:06 am

Japonya iyi.Mai'nin biraz midesi bulanıyordu,şimdi uyuyor.
dedim ve yutkundum.Sesim...biraz tuhaf mı çıkmıştı?Bilmiyorum.Yatağıma oturdum.Boşluğa bakıyordum sadece...
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 12:12 am

yatağıma oturmuş boşluğa bakıyordum evin daha doğrusu malikanenin önündeki denizde yansıması oluşmuştu güneşin
Ee daha daha ne haber?
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 12:15 am

Derin bir iç çektim.
Gerçeği mi tercih edersin?
dedim.Ne diyeceğimi biliyorum "Sadece sanırım seni rüyamda gördüm ve sen beni bırakıp gidersen kahrolurum.Lütfen gitme!" diyecektim.Dalga geçiyorum tabii sizinde anladığınız gibi.Ne yapmalıyım...

Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde
5 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki