Gerçek HayatYaşam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gerçek HayatYaşam

Kendinizi bile canlandırabileceğiniz bir RP...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 11:00 pm

Abim beni gıcık ediyordu.Am o benim her şeyimdi. bazen gıcık etsede o bana tam bir aile olmuştu gittim ve sarıldım ona
Seni seviyorum abi
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 11:05 pm

Kerim beni öyle tutarken kendimi gerçekten güvende hissediyordum.Beni kollardı Kerim yıllardır.Kerim beni odasına götürdü ve yatağına oturturdu.Neden beni buraya getirdiğini bilmiyordum ama ona güveniyordum.
http://gercekhayatyasam.hareketforum.com
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 11:06 pm

lulu ne yapıyordu acaba?gideli epey omuştu.bir an önce geri gelse iyi olur.endişelenmeye başladım.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 11:12 pm

Eğer bana Bi daha kapa çeneni dersen
eğer bana bi daha cevap verirsen
seni döverim
Abisinin kardeşi
dedi ve tekrar sarıldık
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 11:19 pm

Kerim tuvalete girince lavaboyu tutmuş,başımı eğilmişti.Ben kapıda durmayı tercih ettim.Bir şey anlatacağı belliydi,benim için.
[i]Dün gece Nesrin'in odasına gitti.Odadan sesler geliyordu.İnanmak istemedim ama olmuştu işte...Leo ve Nesrin...İnanıyorum...Lulu...Ben...
dedi.Sesi çatlamıştı.Gidip,ona arkadan sarıldım.O başını kaldırdı.Bana bakıyordu.Gözleri kapalıydı.Tuhaf gözleri kapalıydı ama sadece başını bana çevirmesiyle içiminde bir şeyler yayılmıştı.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 11:27 pm

Ne yapacağımı bilmiyordum.Üçağa bindim ankaraya doğru yol almaya başladım üniversiteye yazılıp evi tutacaktım.Bunalmıştım canım sıkılıyordu.Ve özlüyordum ama kimi veya neyi ?
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 11:35 pm

5 dakika sonra Kerimle yatakta yatıyorduk.Kerim başını göğsüme yaslamış,uyuyordu.Bende saçını okşuyordum.Birbirimize sarılmış haldeydik ve en yakın arkadaşımdı.Ona karşı bir şey hissediyor muydum?Bilmiyorum...
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 11:42 pm

Sonunda neyi özlediğimi bulmuştum Telefonu aldım numarayı çevirdim
Merhaba Lulu- san
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 11:52 pm

Telefonum allahtan sessizdeydi.Yavaşça Kerim'i bıraktım.Çok şirin gözüküyordu,bir köpek yavrusu gibi.Buna sessizce kıkırdadım ve odadan çıktım.
Alo?
dedim.O sırada Allen'in sesini duydum.
Biliyor musun,şu an karşımda olsan merhaba olurdu.Telefondan daha çok nasılsın gibi şeyler daha doğru sanırım
dedim ve kıkırdadım.

Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 11:55 pm

Nasılsın o zaman Lulu-san
Japonya nasıl Mai-san ,hayat
dedim neden bunu yaptığımı bilmiyordum
Tam olarak neler oluyor ?
Yağmuır aniden şiddetli bir şekilde başladı
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 11:59 pm

Hiç fena değil,Japonya,Mai mutlu çünkü yavru sevimli bir kedicik buldu.Kedileri çok sever.En iyi arkadaşım kız arkadaşını onu aldatırken yakalamış ki kız benim yakın bir arkadaşım ve bunu yaptığına şaşırdım.Onu teselli ettim,şimdi uyuyor.Sen?Yağmur mu yağıyor orda?
dedim.İçimi bi özlem ve istek sardı.Yağmurda yürümeyeli bir ömür olmuştu sanki.Yağmuru severdim.Beni sakinleştirirdi çok.Yağmur sesini dinlemeye çalıştım.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 12:05 am

Evet yağmur var.Güzel bir şekilde yağıyor.Acaba İstanbul nasıldır?
dedim
Japonya gene günlük güneşlikmi iğrenç
dedim ve yalandan kıkırdadım
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 12:12 am

Tavsiye 1;Asla yalandan kıkırdama.Dünyadaki en kötü şeylerden biri bu.Güven bana ve daha demin yağmur başladı.
dedim lobideyken.Kendimi dışarı attım.İşte o tanıdık,güzel koku....O tanıdık güzel ıslaklık ve ferahlık...Telefonum bozulsa bile umrumda değildi.
Teşekkürler Zeus...
diye fısıldadım içtenlikle,huzurla ve mutlulukla.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 12:23 am

Özledim
dedim
Sadece özledim
Yağmurda ıslanmayı karlarda dolaşmayı üşüyüp hasta olmayı özledim
çünkü biliyorum ki
ben hasta olduğumda o yanımda olacak endişelenecek.Elimi tutacak
ama varmı bir yolu.Ne bana ne ona bir şey olmadan o tene değebilmemin o sesi duyabilmemin o gözleri görebilmemin
dedim ve kafamı kaldırdım telefonu indirdim ve onun yüzüne bakarak bağırdım
Heyy
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 12:27 am

Telefonda ona seslendim ama duymadı.Zaten etrafta bir sürü gürültü vardı.O şiirde neydi öyle?Yoksa onunda mı bir kız kalbini söküp atmıştı?Tamam bugün 2.nci oluyordu.Yardım edebilirdim.Dertlere çare bulmayı severim.Kerim'e bakmak için hotele yöneldim ama bir şey beni hotel dışında tuttu.Ne bilmiyorum...
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 12:36 am

Arkası dönüktü.Sessizce yaklaştım.Omzunu tuttum.
Hayatta bazen...Arkanada bakmalısın
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 12:38 am

O ses...Başımı ellerimin arasına aldım.Sonra anladım.Ah,lanet olsun!Allen...Bunu sana nasıl diyebilirim bilmiyorum ama sanırım rüyamdaki çocuk sensin...O rüyadaki en azından...
dedim en sonunu mırıldanarak.Yutkundum.Arkamı dönmeye korkuyordum.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 12:41 am

Hmm sanırım Zanlı sensin.Kalbimi çalmandan dolayı tutklusun Lulu Hellenna Bones
omzunu tutmaya devam ederek onu döndüdüm ve öptüm
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 12:46 am

Dudaklarına doğru gülümsedim.Alt dudağını emdim.Sürtükçe miydi?Bilmiyorum...Belki ama hey şu an umursamayı başka insanlara bırakmıştım.Öpüşmeyi kestiğimizde kulağına doğru,
Gerçekten berbat öpüşüyorsun,alınma amir ama.Seninle çok çalışmamız gerekecek ve bil öpüşmek soruşturmalara benzemez.
dedim ve güldüm.Sonra onu tekrar öptüm.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 12:51 am

Bilmem daha önce kimseyi öpmedim
dedim ve ona karşılık verdim
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 12:56 am

Onu ittim ve ona inanılmaz bir şekilde baktım.
Ben sana orada bir şey demeye çalıştım.Sanırım anlamadın.
dedim ve yüzümü buruşturdum.Onla çok işimiz vardı.Sonra iç çektim,başımı salladım ve kapıyı açtım.
Gerçekten Allen,senle uğraşamam.Kendine bir el kitabı alsan iyi olur,çünkü gerçekten bu işleri bilirim.Kendini hazırla.Eğer farkında olmadan bile kalbimi kıracak bir hareket yapacak olursan,ben seninkini daha önce kırarım.Anladın mı?İyi...dedim ve içeri girdim.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 1:06 am

Pekala
dedim arkamı döndüm ve yürümeye başladım havaalanına kadar yürdüm uçağ bindim
Ne tarafa gidicez bay Walker?
Ankara
dedim sadece.Bir şişe su aldım ve tek dikişte bitirdim ama bu içimdeki yangını dindirmedi
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 1:39 am

Allen'in gittiğini gördüğümde incindim.Onu biraz sonra aradığımda telefonu kapalıydı.Bende ona mesaj bıraktım.
Öyle davrandığım için üzgünüm ama gerekliydi.Ne kadar kararlı olduğunu görmeliydim ama değilsin sanırım.Bak daha önce çok insan kalbimi kırdı ve beni incitti.Kararlı olduğundan emin olmalıydım ve bu gerçekten acıttı...
Derin bir iç çektim.
Kalbini kıran o da kim?
dedi arkadam gelen bir ses.
Boşver,önemli değil...
dedim kısık bir sesle ve yutkundum.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 1:42 am

Uçaktan inmiştim telefonumu açtım ve Lulu'yu aradım.
Kararlılıkmı benim Üniversite başvurumu yapmam gerekliydi yoksa abim beni keser Japonyaya zaten kaçak gelmiştim
dedim
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 1:47 am

En sonunda ona hepsini anlattım.Beni sarıp sarmalamıştı,şimdi çay içiyorduk.Sonra Allen'in telefonuna cevap verdim.Birden gözlerim parlamıştı sanırım çünkü Kerim bana bakıp,göz kırptı.Sanırım dediklerini de duymuştu.
O zaman söyle.Kararlı mısın?Bunu yapabilecek misin?
dedim.

Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde
7 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki