Gerçek HayatYaşam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gerçek HayatYaşam

Kendinizi bile canlandırabileceğiniz bir RP...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 9:35 pm

"sonra görüşürüz yani belki"??ne demekti bu?arka cebimdeki ani titreşmeyle bir an irkidim.kuzenim aramıştı.başımı kaldırıp öylece bakındım.ve o şirin suratı gördüm.ona doğru yürümeye başladım.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 9:41 pm

Uçağa girerken laptopumu otelin orada unuttuğumu fark ettim.hremen otele doğru koşmaya başladım.Otel odasına girdim ve bilgisayarı aldım.Ama gözüm cama kaymıştı.Ne!? Uçak...Uçak kalkmıştı ve yanımda sadece 100.000 ryo vardı.Uçak biletine yetmezdiki başımı ellerimin arasına aldım ve yatağa oturdum
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 9:45 pm

Kuzime sarıldım.Onu çok özlemiştim.O sırada Allen'in otele geri koştuğunu gördüm.Neyse...Grup gidiyordu zaten.Her neyse bu sefer...Kuzimle beraberdim!Hiçbir şey moralimi bozamazdım.Canım kuzim ya...Çok özlemişim onu.
Kuzi her zamanki gibi güzelsin.
dedim içten bir şekilde gülümseyerek.
http://gercekhayatyasam.hareketforum.com
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 9:52 pm

tatlı kedim benim.onnu çok özlemişim.ona sarıldığım anda burnuma tanıdık parfümün kokusu geldi."sende her zamanki gibi çok tatlısın canım"dedim.tekrar ona sarıldım.
"büyük anneme gidiyordum.gelmek istermisin?"dedim.ve evet,kuzenimleyken hiç bir şey ters gidemezdi.
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 9:56 pm

Kara Meleğim çoook isterim ama daha önce eşyalarını gidip,otele bırakalım.Ne dersin?
dedim.Hayat bir farklıydı onla.O da benim gibi genç ve deli doluydu...Komik...Bazen ne kadar zıttıksak,bazen o kadar aynıydık ama bu bizim dostluğumu,kardeşliğimizi asla bozmadı.Onu şimdi halamın oteline sürüklerken çene çalıyor,çok eğleniyorduk.Otelin kapısına vardığımda şunu fark etmiştim;Uzun zamandır bu kadar hayatta hissetmemiştim kendimi....
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 10:00 pm

Kendi kendime karar vermiştim içkiyi bırakıyordum.Paramı yememem lazımdı.Ama tatlıya olan düşkünlüğüm bu beni batırabilirdi.Aşağı inecek ve en yakın pastaneden kek alacaktım.Bu son karardı.Her zamanki gibi kambur yürüyerek aşağı indim.Tanıdığım birini gördüm.Yanında az önce çarptığım kız vardı.
Merhaba Hellena-san
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 10:13 pm

az önce çarpıştığım çocuk yanımıza geldi.anlamamış bir şekilde ikisine baktım.
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 10:16 pm

Kuzi eğlence adamı Allen-bunu söylediğimde gülmekten ölüyordum-ve Allen bu da benim biricik kuzenim Mai.Bu arada bana Hellenna demeyi kes,adım Lulu,artık anlar mısın lütfen bunu Sky?Hellenna hoş güzel ad onu seviyorum ama Lulu beni daha çok yansıtıyor,sanki daha deli dolu ve farklı.
dedim ve gözlerimi kapayıp gülümsedim.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 10:25 pm

Özür dilerim Lulu-san
dedim ve ekledim
Tanıştığıma memnun oldum Mai-san
elimi uzattım
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 10:27 pm

"bende"diyerek karşılık verip elini sıktım."sanırım tanışıyorsunuz?"dedim.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 10:32 pm

Burada tanıştık
dedim ve gülümsedim
pek fazla birebir muhabbetimiz olmadı.Zaten 2 gün önce tanıştık
dedim
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 10:34 pm

gülümsedim."ee tokyoya niçin geldin"dedim.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 10:36 pm

Anime festivalleri
dedim
Uzun hikaye.Otursana
dedim ve oturdum.Daha doğrusu ayaklarımla tünermiş gibi koltuğa çıktım
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 10:40 pm

oturdum."anime festivalimi?"diye sordum.mutlaka bunu görmeliydim."bu ilkmi?yoksa nasıl bişey olduğunu biliyormusun?"dedim
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 10:43 pm

Bu sene ilkti.Her şeyi düşünmüşler.Her ülke için özel sahneler falan vardı.En ünlü çevirmenler sahneye çıkıyor.Openingler AMVler çalınıyordu.Her şey mükemmeldi.Masahi Kishimotoyla tanıştım el sıkıştık harikaydı gelecek senede olacak.Allahtan VİP olarak davet edildim.Çünkü diğerleri epey pahalıydı.
dedim
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 10:46 pm

ağzımdan sadece 2 kelime çıkabildi."vay canına!"
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 11:07 pm

Bara içecek bir şeyler almaya gitmiştim.Konuşuyorlardı.İyi anlaşmışa benziyorlardı baya.Gülümsedim.Mai her zaman özel adamı bekledi,şimdi de bekler.Acaba Allen o olabilir miydi?Bilmiyorum...İç çektim ve sıkma portakal suyumdan biraz içtim.Sonra gidip kendimi bir koltuğa attım.Orada kitabımı çıkarıp,okumaya başladım.Bırakın onlar konuşsun.
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 9:30 am

bir süre konuşmaya devam ettik.lulu'yu bulmak için etrafa bakındım.ve sonunda onu gördüm.bir koltuğa yayılmış sevgili kitapçığını okuyordu."hadi lulu'nun yanına gidelim"dedim.
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 9:41 am

Kitap gerçekten çok heyecanlıydı.
"Kar yağıyor.Soğuğu sevmiyor.Nedeni sormayın,sevmiyorum işte.İçimi ısıtan bir şey arıyorum.Ellayı düşünmek yetiyor aslında.O kızıl saçları ve okyanus mavisi gözleri.Bense sadece bir elfim.Elfler ve cadılar birbirlerine aşık olamaz.Kadim kurallardan biri.Bu yüzden bazen kurallardan nefret ederim.Aşk gibi saf ve zor bir yolculuğu sınırlarlar."
yazıyordu.Tanrım bunu kim yazdıysa bulmalıydım!
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 11:15 am

Merhaba Lulu-san
dedim yanına giderek ve yanındaki koltuğa oturdum
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 11:19 am

kuzenimin elinden kitabını kaptım.ilginç bir şeye benziyordu.güldüm.
"beğendinmi bari?"
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 3:46 pm

Güldüm.
Selam Allen ve kuzen sadece beğenmekle kalmadık,bunu yazanı kesinlikle bulacağım.El yazısı olması da cabası.Bir dakika...Ne kadar aptalım,bunu annem yazmış olmalı!
dedim ve elimle alnıma vurdum.Sonra tekrar güldüm.
Bu arada Allen neden buradasın,hala bunu bilmiyorum.
dedim.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 4:29 pm

Lanet olası Laptop
diye bildim sadece
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 4:33 pm

"laptop?"ne olmuştu acaba?
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 4:37 pm

Gerizekalıyı otelde unuttum ve uçağı kaçırdım
diye açıkladım

Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde
3 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki