Gerçek HayatYaşam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gerçek HayatYaşam

Kendinizi bile canlandırabileceğiniz bir RP...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 8:23 pm

Paketi tuttum ama istemiyordum.Yanımdan geçen bir "Sasuke"ye verdim.Cosplay yapmayı sevmezdim.Anime ve Manga tamam ama hayatım değillerdi ve asla olmayacaklardı.O anda kafamda bir ışık yandı!Hemen yanlarına koştum ve onlara,Hangi otelde kalıyorsunuz?
dedim onlara.
http://gercekhayatyasam.hareketforum.com
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 8:29 pm

..... neden sordun
dedim.Çok garip görünüyorduk 1116 kadar kişi aynı anda garip bir şekilde bir kıza bakıyoe
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 8:36 pm

Halamın otelinde kaldığınıza inanamıyorum.Gerçekten çok komik.Neyse kafasını dağıtmak isteyen var mı?Mesela otele gidebilir.Otelin barı baya güzel ve büyüktür.
dedim ve telefonuma baktım.Daha anca 11.45ti.Gece yeni başlıyordu.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 8:44 pm

ona baktım
Yeterince büyükse kabul edebiliriz
dedim otele doğru yola koyulduk
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 8:51 pm

Başımı 'evet' anlamında salladım.En önde sallana sallana yürüyordum.Sonra Yiğit'i gördüm.
Hadi canım.Yok artık bir de Tokyoya kadar takip mi etmiş bu beni?Şey...etmiştir valla...
diye düşündüm ve yutkundum.Arkamı döndüm.Grup bir anda durdu.
Bakın kulağa delice geleceğini biliyorum ve yapmayacaksınız büyük ihtimalle ama şuradaki kıvırcık kahverengi saçlı çocuğu görüyor musunuz?Hani yeşil bir tişört giyiyor.Ya bakmayın öyle bön bön hepiniz.Eski erkek arkadaşım.Beni kazanmak için yırtınıyor 2 aydır.Biriniz sadece o beni görürse diye benim erkek arkadaşım gibi davranabilir mi?O kişiye çok borçlu kalacağım.Çünkü biliyorum eğer biriyle olursam beni bırakacak.Lütfen...
dedim onlara neredeyse yalvalarak ve tekrar yutkundum.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 8:55 pm

kim bu role istekli?
kimseden ses çıkmadı
Neyse ben olurum
kolumu omzuna attım.
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 9:12 pm

Beni şu an kırdınız.Tamam o kadar güzel değilim ama yaklaşık 1000 kişinin arasında kimse benim erkek arkadaşım gibi davranmaz?
dedim sanki duygularım incinmiş gibi.Sonra Yiğit'in buraya geldiğini gördüm.Daha deminki yüzünde olan sırıtma silinmişti.
Lulu...
Yiğit...Bu benim yeni erkek arkadaşım Allen.Demiştim sana hayattıma devam edebilirim.Beni aldatan sendin çocuk.
Seni aldatmadım!O gece sarhoştum ve Melike beni çekti işte...
Sonra onu becerdin mi?Eğlenceli olmalı değil mi?Bunu bana anında söylemeliydin ama söylemedin hem artık biliyorum Yiğit.O geceden sonra Melikenin evine bir sürü kez gittin.
Hepsi yalan.İftira.Fotoraf yolladıysa tarihi değiştirmiştir!Video yolladıysa onla oynamıştır...
Yiğit seni severim,bilirsin.Kötü biri değilsin ama güvenimi kaybettin.Artık Allen'la beraberim.Lütfen daha fazla deneme.
Eğer birini bulursam seni bırakacağımı söylemiştim.Beni görmek istemediğin sürece senle konuşmayacaktım.Lulu,emin olmalıyım.Daha önce beni öpüşünü biliyorum.Şimdi bu adamı öp.Bir zamanlar beni öptüğün gibi onu öpersen gideceğim.Çekip gideceğim hayattından.
dedi.Dondum.Gözlerimi yere diktim.Allendan bunu isteyemezdim.
Yiğit...
Evet Lulu?
Bir şey bilmeni istiyorum...
Evet?
Canın cehenneme...
dedim ve aklıma gelen fikri hemen kullandım.Yiğide atladım ve onu öptüm.Uzun bir süre öpüştükten sonra dudaklarımı ondan çekip,
İşte hissettin.Seni eskisi gibi öpmedim.Allenla aslında çıkmıyoruz.Onu yeni tanıyorum.Ondan senden kurtulmak için yardım istedim.Yiğit sana bir zamanlar aşıktım ama artık değilim.Ne olur anla bunu.Sana yalvarıyorum
dedim.Sonra onu göğsüne elimin içini geçirdim ve onu ittim.Yiğit ikna olmuş görünüyordu.Başını salladı ve hızlıca yürümeye başladı ters istikamete.
Gidelim artık...Bu arada şimdi eski konuya dönelim.Benimle neden bu rolu oynamak istemediniz?Yoksa sarışınları mı tercih edersiniz?Hepiniz mi?Yoksa çirkin miyim?Yoksa sadece beni iyi tanımadığınızdan mı?Adım Lulu.Eğlenceli,deli,tuhaf ve manyak biriyim.Sizinle çok eğlenebiliriz ama canınızıda yakabilirim.Bu arada Allen sağol
dedim ve yanına gidip yanağına bir öpücük kondurdum.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 9:22 pm

az kızarsamda bunu belli etmemede başarılıydım.
Her ne ise çocuklar hadi otele gidelim.Bu arada bugün günlerden ne?
perşembe
Oups Hellena otelde umarım internet vardır.Çünkü hiç birimiz döndüğümüzde eksik çeviriler için eksi karma yemek istemeyiz
dedim ve güldük
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 9:27 pm

Niye çevirmen olmak zorundaydı ki?Yelkenci,koşucu veya kitap okuyanlar grubu olurdu ama niye çevirmen...Kitabıma bayıldım.Karmen karakteri gerçekten harika.Feminist,güçlü,cesur ama bir o kadar da sakin,mantıklı ve bilge.Acaba cadı olmak nasıl olurdu?
diye düşündü.Sonra bana doğru uçan birayı göz ucuyla gördüm ama gözlerim hareket etmemişti.Birayı yakaladım,açtım ve içtim.
Sağol Kuzi veya Kerata
diye bağırdım kısık bir seste ve güldüm.Sonra birayı kafama diktim.Kutunun yarısından biraz daha fazlası bitmişti.Otele varmak üzereydik.Orada biterecektim biramı.
Bu arada internet var
dedim.

Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 9:33 pm

Hı hı
diye kaçamak bir cevap verdim.Sakemi yudumlarken Cumhuriyet adlı kitabı okuyordum.....dan almıştım.Dün başlamıştım ve şimdi son sayfalardı.Tam...... yaklaşıyordu ki kitabı kapayıp fırlattım.
genemi
dedi
gene
diye cevap verdim

En son Allen Sky Walker tarafından Ptsi Ağus. 02, 2010 11:32 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 9:36 pm

Ne gene?
diye mırıldandım kitabımı okuyup,biramı içerken.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 9:40 pm

Kendisi Cumhuriyet gibi bir kitabı toplam 1 saat okuyup bitirebilen bir inektir
dedi ..... kitabı kafasına geçirdim.
1 değil 1 saat 33 dakika.Bu hafifletilmiş sayılır dimi?Sayılmazmı?
dedim.Bütün grup gülmeye başladı
ama unutma sen normalde bu kitabı 56 dakikada bitirdin diğerleri oyalanmaydı
dedi ve güldü
ehiehiehi sanırım öyle

En son Allen Sky Walker tarafından Ptsi Ağus. 02, 2010 11:33 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 9:44 pm

Güldüm.
Sizle bir oyun oynayalım.İçki için.4 içkinin üstünde olanlarla strip poker oynayarız ama eğer olmayan taraflarınızı göstermek istemiyorsanız oynamayın.
dedim hepsini bara sokarken.Ah işte bu adamım.Sınırsız bira,viski,sake,rom...Barmen yoktu,zaten olmasın daha iyi.
Bu arada Allen bende Cumhuriyeti 1 saat 18 dakikada bitirdim.Bu da beni inek yapar bu arada Furkan.Strip Poker oynayan,tatlı bir inek.
dedim ve güldüm.Aslında kafam iyi değildi.Daha kafamın iyi olmasına 3-4 bira vardı.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 9:49 pm

hmm ben oynamayacağım siz devam edin
dedim.Sake şişesini ve küçük bardağı aldım.Bir şişeye bir bardağa baktım bardağı geriye fırlattım ve sakeyi diktim bir şişe daha aldım ve laptopumu açtım çeviriye başladım
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 9:54 pm

Korkaklar
diye ötmeye başladık Allen'in bir arkadaşıyla.Adını hatırlamıyorum şimdi.Bir kolunu omzuma atmıştı ama bunu aldırmadım.Sonra tanımadığım birçok kişide bizle bağırmaya başladı.Sonra onlarla uğraşmayı bıraktık.Masaları donatmaya başladık.Etrafta 40 kişi vardı.O yüzden 5 tane masa donattık.Çünkü pokerde bir masada en fazla 8 oyuncu olurdu.İşte böylelikle oyuna başladık.Biramı içtim ve kendi kendime sırıttım.Pokerde iyiydim ve bugün kendimi şanslı hissediyordum.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 11:41 am

Ben odaya çıkıyorum beyler.Size kolay gelsin
dedim ve üst kata çıktım çeviriye orada devam ediyordum
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 11:54 am

Oyunları bitirdiğimizde hepimiz sarhoştuk.Üstümde sadece iç çamaşırı vardı ama umursamıyordum.Mayoyla kalmak gibi bir şeydi benim için.Çocukların çoğuda iç çamaşırıylaydı.Sadece 6sı çıkarmıştı.Tabii onlara bakmıyordum.Saate baktım.3tü.Odalara doğru yola koyulduk.Herkes birbirinin omzuna kolunu atmıştı.Benim elimde bira vardı.7.inci biradan sonra saymayı bırakmıştım.Kıyaflerimiz ellerimizdeydi.Sonra neler oldu bulanık.Biri beni odalarına itti.Orada Allen'i gördüm.Yani sanırım.Buna güldüm ve üstüme siyah bodyimi geçirdim.Sonra şortumu giydim.Elbisemi ve çantamı yatağa attım.Sonra Allen'in arkadaşlarından biri geldi.Yanıma oturdu.Buna güldüm.Üzerinde tişört ve şort vardı.Ne yaptığını daha anlamadan beni öptü.Genellikle böyle bir şey yapsa ona bir tane vururdum veya onu iterdim ama dediğim gibi kör kütük sarhoştum.Bende öpüşüne karşılık verdim ve kollarımı boynuna doladım.Allen acaba hala oda mıydı?Yoksa Allen hayal miydi?Bilmiyorum ama önemi yoktu.Çünkü şu an neyin farkındaydım ki?Daha önce kapamış olduğum gözlerimi dudaklarımı çeneme kayınca açtım.Sarı mı?Gözleri de yeşil...Bu...Bardaki çocuk değil miydi?O var mıydı oyunlarımızda?Bilmiyorum....Sanırım bardaydı.Dudakları boynuma kaymaya başlayınca onu ittim.O da sarhoştu,belli.Hiç tereddütsüz beni tekrar öptü.Bende karşı koymadım ama karşılık vermedim.Dudaklarımı açmam için zorluyordu beni.Daha sonra pişman olacağım bir şey yapmak istemiyordum.Allen görüyorsa bizi acaba ne diyordu içinden?Umrumda mıydı onu bile bilmiyorum...Çocuk dudaklarını dudaklarımdan çekti ve kulağıma yasladı.Ensemde nefesini hissedebiliyordum.Ürperdim.Çocuk bir şey mırıldanıyordu.Onu yatağa doğru ittim.Şaşırmışa benziyordu.Sonra başını yastığa yasladım ve gözlerini kapadım.Adam karşı koymadı bile.Oradan kalktım ve kendimi banyoya attım.Sonra yüzüme su çarptım.

En son Lulu Hellenna Bones tarafından Ptsi Ağus. 02, 2010 6:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 4:54 pm

Çeviri yaparken uyuyakalmıştım çok yorgundum zaten.Sabah türkiyeye dönecektik bu yüzden hem mutlu hem üzgündüm
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 5:09 pm

I don't know how I get to my room.Odama nasıl geldiğimi bilmiyorum.When I wake up I thought about last night.Uyandığımda önceki geceyi düşündüm.That guy was a good kisser!O çocuk iyi öpüşüyordu!I laughed about that thought.Bu düşünceye güldüm.When I just get out of my room,I saw him.Odadam çıktığım anda onu gördüm.I was shocked.Şaşırmıştım.
What are you doing here?Burada ne yapıyorsun?
I said.Dedim.
I want to apologise from you.Senden özür dilemek istiyorum.I didn't know what I was doing last night,I was drunk.Dün gece ne yaptığımı
bilmiyorum,sarhoştum.

he said.Dedi.I shook my head.Başımı salladım.
It is okay.Önemli değil.
I said and we went to breakfast.Dedim ve kahvaltıya indik.
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 8:40 pm

Kuzenimi görmek için bu lanet kalabalığa adım attım.Vay canına!İşte Japonya!Ezberden kuzenimin numarasını yazıp aradım.Uzun bir süre çalmaya devam etti.Sonunda pes edip kapadım.Sanırım duymuyordu.Biraz etrafa bakındıktan sonra büyük annemin evine doğru yürümeye başladım.Yol üzerindeki bir çiçekçide büyük annemin ve benim en sevdiğim çiçeği gördüm.Iris stenophyliacehennem zambağı.Adı korkutucu olsada çok güzel bir çiçek.Porselen bir saksıya iki kök diktirip aldım.Ve yürümeye devam ettim.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 9:03 pm

havaalanına doğru yürüyorduk.Bi kız önüne bakmadan üzerime geliyordu ama zaten o da önüne bakmıyordu.aniden çarpıştık bavulum üzerine düştü hemen bavulu kaldırıp onu ayağa kaldırdım.
Bir şeyin varmı?
diye sordum.
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 9:09 pm

Şu çocuğun adı Luke idi ve çok eğlenceli biriydi.Telefonum titredi ama bakmak istemedim.Onla konuşmak beni baya rahatlatıyordu,tek bir harfını bile kaçırmak veya kesmek istemiyordum.En sonunda gitmesi gerektiğini söyledi ve kalktı.Masada bir defter gördüm.İçi boştu ama ön sayfada bazı sayılar vardı.Biraz baktıktan sonra cep telefonu numarası olduğuna karar verdim.Güldüm ve odama doğru yürümeye başladım.Odama girdim ve çantamı alıp odamdan çıktım.Odamı kilitledikten sonra telefonuma baktım.Arayan Kuzimdi.Yani öbür Kuzim!Hemen onu geri aradım.
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 9:18 pm

yürürken biriyle çarpıştım.her ne taşıyorduysa üstüme düştü.kalkmama yardım edip;
"Bir şeyin varmı?" diye sordu.aceleyle cevap verdim
"hayır,hayır.özür dilerim.sen iyimisin" dedim.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 9:25 pm

hayır,hayır.özür dilerim.sen iyimisin
diye sordu.
Ben iyiyim.Asıl ben özür dilerim.Şeyy ben gitmeliyim sonra görüşürüz yani belki.
dedim
ve gruba döndüm
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 9:31 pm

Kuzen telefonu açmayınca bende Tokyo sokaklarına adım attım.Öbürleri nereye kaybolmuştu acaba?Kuzen ve Leo?Nesrinle Kerim?Bilmiyorum...Kendime baş ağrısı almak istemiyordum.O sırada kuzeni gördüm ve arkasında da Allen'in grubunu.Bir ara biri arkasını dönmüştü.Beni görünce bana gülümsedi ve elini kaldırıp salladı.Bende ona gülümseyip el salladım.O sırada kuzen beni gördü sanırım.

Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde
2 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki