Gerçek HayatYaşam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gerçek HayatYaşam

Kendinizi bile canlandırabileceğiniz bir RP...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 4:43 pm

Bu durumda laptopın masum.Onu unutan sensin
dedim portakal suyumu yudumlarken.Sonra tek bir hareketle Maiden kitabımı aldım ve kaldığım sayfayı açtım.
http://gercekhayatyasam.hareketforum.com
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 4:49 pm

"haklı."lulu'nun kitabını elinden aldım."sonrada okuyabilirsin"birazcık okuadan durabilse nolurdu ki??
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 4:57 pm

Mai nin elinden kitabı kaptım ve kapağı açtım az okudum (ama süper hızımdan dolayı kitabı yarılamıştım.

Güzelmiş
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 5:02 pm

İkisinede 'gıcık' der gibi bir bakış attım.
Kuzen bana mı diyorsun?800 sayfayı istersen 30 dakikada bitirsin ve çok da kasmana gerek yok.
dedim ve güldüm.O sırada Luke'u gördüm.Ona el sallayıp,seslendim.
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 5:05 pm

gülüp başımı salladım.birine seslendi."o kim?"dedim
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 5:09 pm

Yeni tanıştığım biri
dedim ama hey kimi kandırıyordum?Bu yeni tanıştığım çocuk fiziksel güzelliği dışında,beni güldürüyor,kendimi güzel hissettiriyor ve kendimi gerçekten özgür ve mutlu hissetmeme neden oluyordu.Yanımıza gelince sanki ikisi kayboldu.Sadece o ve ben vardım.Hemen karşımdaki koltuğa oturdu ve konuşmaya başladık.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 5:12 pm

Bunlar başka bir aleme daldı
dedim ve Mai'ye döndüm
Imm insanları tanımayı severim.Seni tam tanımıyorum.Nelerden hoşlanırsın neler yaparsın
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 5:15 pm

sırıttım."hmmm mistik olayları araştırırım genellikle.şu an reenkarnasyona takmış durumdayım ve sanırım lulu bir gevezenin reenkarnasyonu.sen?"dedim
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 5:19 pm

Tatlılardan ve animelerden hoşlanırımeğer ilgimi çekerse dedektiflik olaylarını araştırırım.
dedim garip bir şekilde
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 5:24 pm

Luke'un telefonu çaldı.O da onla konuşmaya başladı.Ben hala Luke bakarak,
Geveze reekarnasyon seni hala duyabiliyor.Lütfen çeneni kapa kuzin.Bu arada Allen alındım,beni tanımak istemiyorsun sanırım.
dedim dalgayla karışık ciddiyetle.O sırada Luke konuşmasını bitirmişti.Sanırım başından sağmıştı.Benim için miydi?Kalbim hızlandı bir anda.Neden bir erkek beni bu kadar heyecanlandırıyordu anlamamıştım.O sırada Luke'un bana bir şey sorduğunu fark ettim.Bende hemen cevap verdim.Konuşmamız böylelikle kaldığı yerden devam etmiş oldu.
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 5:28 pm

"ne yani yalanmı reengeveze?"dedim ve sırıttım.allen'a döndüm ve"hmm,cinayet konulu animeler gibi?"dedim
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 6:50 pm

Aynen öyle.
dedim
aslında animedeki olayları yazıp sonunu tahmin etmeyi seviyorum ve çoğu zaman doğru çıkıyor
diye ekledim
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 6:57 pm

Onları aldırmadan konuşmaya devam ettik.Beni yürüyüşe davet etti bende başımı salladım.
Hey çocuklar,geliyor musunuz?
dedim.
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 7:01 pm

"ilginç,medyum falansın ozaman?"dedimve sırıttım."ne dersin gidelimmi?"diye sordum
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 7:10 pm

Bana uyar
diyerek cevap verdim koltuktan kalktım ve elimi cebime soktum.Kambur bir şekilde yürümeye başladım
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 7:19 pm

Yürürken biz Lukela konuşmaya devam ettik.Aslında kuzen ve Allenla da ilgilenmemek kabalıktı ama kendimi onla konuşmaktan alıkoyamıyordum bir türlü.
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 7:22 pm

bir süre sonra kuzenimin bizi takmadığını 'tekrar' fark ettim.gidip koluna girdim ve"dünyadan reengevezeye"diye kulağına fısıldadım ve sonrada kulağına üfledim.
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 7:24 pm

Kulağıma üflendiğinde ürperdim ve gözlerimi kırpıştırdım.
İyiyim kuzen.Pardon
diye geri fısıldadım kulağına.Luke'a onları tanıttım ve onları da konuşmaya aldım.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 8:10 pm

bilekliğim aniden titreşti hemen kulaklığı taktım ve laptopu açtım mesaj şuydu

Uçak gönderildi.Acilen dön
Diğerlerine gitmem gerektiğini söyledim ve koşarak uzaklaştım
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 8:12 pm

İlginç...
diye düşündüm ama hala onlarla konuşmaya devam ediyordum.Ona 'Kal,gitme,hoşçakal' demeyecektim.Çünkü biliyordum ki onu daha sonra görecektim.İçime doğmuştu bu his.Emindim.
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 8:14 pm

"noldu şimdi?"diye sordum.kuzenim hala çene çalıyordu ama beni duyabildi.
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 8:17 pm

Omuz silktim.
Bilmiyorum kuzen.Bilmiyorum.
dedim.O sırada üstümde iki göz hissettim.Hemen Luke'a baktım.Gözlerini kaçırdı,kızarıp.Bende elini tuttum ve ona gülümsedim.
Kuzin,gel!
dedim ona yürürken.
Allen Sky Walker
Admin
Allen Sky Walker

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 8:33 pm

Uçaktan inmiştim
Neden aniden çağırdın abi
Bilkent başvurunu kabul etti
Aman ne önemli
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 9:34 pm

Gündüz güzeldi.Tabii gece ne göreceğimi bilseydim böyle demezdim...Gece başımı yastığıma koyar koymaz uykuya daldım.Rüyamda her taraf kandı.Etrafta insanlar,hayır varlıklar vardı.Kadın haykırıyordu "Hayır,Hayır!".Sonra fark ettim ki bu benim ama sesim daha güçlü ve güzel.Elimi saçıma götürüyorum.Dalgalı!Sonra anladım Ellayı görüyorum ama oyum ben şu an ama sadece izliyorum.O yönetiyor hareketleri.Ella koşuyor.İşte orada.Ona aşık olan adam.Onu seven kişi.Ne kadar kabul etmese de o da biliyor,kalbi onu arzuluyor ama imkansız bu.Onu sevmemeli.Kendini tutmalı ama tutamıyor.Sonuçta savaşıyor,yaralanıyor hemde sadece onun için.Bir an homurdandım.Acaba benimde böyle bir hikayem olabilir miydi?Bende kitaplardaki gibi beyaz atlı prensi bulabilir miydim?Bilmiyorum...Sanmıyorum...Kimi kandırıyordum ki?Gerçek hayatta olmazdı öyle şeyler.Sadece arzuladığımız hayallerde ve kitaplarda.Şimdi Ella'na çocuğa-Darren'a doğru koşuyor.Elf'in başı dertte.Ella'na biliyor,onların hikayesi beyaz atlı prens olmayacak ve işte bu yüzden aralarındaki bağ daha özel olacak.Ella'na korumaya çalışıyor Darren'i.İşte o an daha güçlü olmak istedim.Sevdiğim insanları ölümeme neden olsa bile korumak istedim,onları kötülüklerden saklamak istedim.Sonra çok uzaktan birinin bana seslendiğini duydum.Ben olduğumdan emindim.Öyle hissediyordum.Kişi uzaktaydı ve etraf karanlıktı."Sonra görüşürüz,Lulu" dedi ve parmağını alnına götürdü ve bana selam verdi.Sonra hareket etmeye başladı.Onu durdurmak istedim.Onu durdurmak istedim.O bana önemli biriydi ve sanki onu kaybediyordum.Nefes nefese biri tarafından uyandırıldığımda kalbimdaki acı hala tazeydi.
Mai Rosalind Tekezu

Mai Rosalind Tekezu

MesajKonu: Geri: Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde   Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 9:40 pm

gece her zamanki gibi uyandım ve lulu'nun terler içinde kalıp çırpındığını gördüm.onu omuzlarından tutup sarstım."uyan lulu!!"

Tokyo:Sonunda Masal Şehrinde
4 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki